Rolety Screen

Jak dokonać pomiaru rolety?

Zmierz Szerokość:

Szerokość mierzona wraz z zapasem prowadnic około 5/10cm.

Zmierz Wysokość:

W wysokości należy uwzględnić także wysokość puszki prowadnicy około 10/20cm.

System Rolet Screen

Screeny to nowoczesne osłony okienne, które dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii doskonale chronią pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem – pomagają je ograniczyć aż o 75%. Dzięki takiej skuteczności, screeny przyczyniają się do obniżenia kosztów klimatyzacji.

Dodatkowo dzięki właściwościom zastosowanych tkanin, gwarantują komfort optyczny we wnętrzu – z jednej strony nie dają efektu zaciemnienia, z drugiej tłumią przenikanie intensywnego światła słonecznego.

Rodzaje Montażu

Cechy Systemów:

  1. System EasyZiiip to innowacyjny i energooszczędny system typu Screen. Jest on stosowany w obiektach prywatnych oraz średnich i dużych obiektach komercyjnych, a szczególnie nadaje się do użytku w szkołach, budynkach biurowych i mieszkalnych.
  2. System EasyScreen to podstawowa wersja osłony typu Screen. System ten jest również montowany przed oknem, a tym samym skutecznie chroni budynek przed słońcem z zewnątrz.
  3. System EasyZiiip to innowacyjny i energooszczędny system typu Screen. Jest on stosowany w obiektach prywatnych oraz średnich i dużych obiektach komercyjnych, a szczególnie nadaje się do użytku w szkołach, budynkach biurowych i mieszkalnych. Różnicą w stosunku do systemu Easy Ziiip jest brak zamka na tkaninie oraz wkładek prowadzących w prowadnicach.

Kolorystyka Tkanin Rolet Screen

Zalety Rolety Screen

  • Rolety zamontowane na dużych przeszklonych powierzchniach zapewnią optymalną ochronę przeciwsłoneczną oraz wsparcie pracy klimatyzatorów, tym samym ograniczając koszty eksploatacyjne obiektu,
  • W pozycji zamkniętej rolety są doskonałą barierą przed insektami oraz zanieczyszczeniami,
  • System rolet Screen stanowi doskonałe zabezpieczenie przed silnymi podmuchami wiatru,
  • Skład tkanin zawierających włókna szklane i PCV pozwala na ich czyszczenie, zwijanie na mokro,
  • Szeroka gama tkanin pozwala optymalnie dostosować screeny zarówno pod kątem funkcji, jak również wizualnym do fasady budynku.
Instruktaż Jak Poprawnie Mierzyć Rolety Screen
Podobne Produkty

Rolety Zewnętrzne

Żaluzje Fasadowe

Wróć