Okna Veka Perfectline Swing
veka-swing

Profil Okienny Veka Perfectline Swing o grubości 70 mm.

Nowe profile Perfectline Swing charakteryzują się zaokrągloną linią ramy, co nadaje kształtom wykonanych z nich okien wyjątkowej estetyki. W efekcie pozwala to uzyskać wzornictwo spełniające najwyższe wymagania.

Właściwości Systemu:

  • Grubość zabudowy 70 mm,
  • System: 5-komorowa rama oraz 5-komór w profilu skrzydła,
  • Profil: możliwość zastosowania oszklenia w oknach PCV o grubości od 6 do 42 mm bez konieczności użycia dodatkowych profili,
  • System uszczelek: dwie uszczelki zewnętrzne chroniące przed hałasem i zimnem z zewnątrz,
  • Okucie: 13-milimetrowa oś wrębu okucia, dzięki niej można zamontować dowolne okucia oraz elementy specjalistyczne, a także elementy antywłamaniowe,
  • Wzornictwo: dwie wersje profili – skrzydło niezlicowane z ramą, profile o mocno zaoblonych krawędziach i jednolitym wykończeniu oraz półzlicowane z ramą, mocno zaokrąglone i o zróżnicowanym wykończeniu wewnątrz (białe) i na zewnątrz (aluminium),
  • Dostępne elementy uzupełniające: dopasowane parapety i różnorodne profile podparapetowe, co więcej skrzynki roletowe, sprzęgła, łączniki, dodatkowe wzmocnienia, uchwyty ścienne, elementy ozdobne, poszerzenia itp.

Dostępne Kolory Ciepłej Ramki

Dodatkowa Ciepła Ramka Do Szyby Okna

Istotnym elementem okna jest ciepła ramka, łącząca szybę zewnętrzną z wewnętrzną.
Głównym celem jej zastosowania jest zmniejszenie ucieczki ciepła przez okno.
Im niższa wartość liniowego współczynnika Psi, tym lepsza wartość parametru przenikania (Uw) i mniejsze straty ciepła generowane przez okno.
Zastosowanie w oknie ciepłej ramki powoduje, że współczynnik przenikania ciepła Uw ulega obniżeniu do 12% w stosunku do tego samego okna wyposażonego w taką samą szybę zespoloną tylko ze standardową ramką aluminiową.

Czy Ciepła Ramka coś zmienia?

Ciepła ramka dystansowa pozwala zachować wyższą temperaturę okna od strony pomieszczenia w miejscu styku szyby zespolonej z ramą okienną. Efektem tego jest ograniczenie występowania zjawiska skraplania się pary wodnej w tym miejscu. Ewentualną kondensację będzie można zaobserwować przy dużo wyższych wartościach wilgotności względnej w pomieszczeniu, w porównaniu do okien ze standardową ramką dystansową wykonaną z aluminium.

Dostępna kolorystyka okleiny:

Kolorystyka drewnopodobna

Okleiny Kolorowe
Okleiny Struktury Drewna
Okleiny Szarości

Sprawdź dodatkowo inne kolory okleiny tego profilu !

Wróć