Okna

Doskonała jakość, solidne wykonanie, co więcej fachowy stosunek ceny do produktu. Wszystko to przemawia za wyborem naszych okien ze sprawdzonego tworzywa. Szczególnie wyprofilowany gładki profil jest mało podatny na wszelkie zabrudzenia i nie sprawia problemów w trakcie oczyszczania powierzchni. Wystarczy raz do roku naoliwić okucia i zakonserwować uszczelki silikonem.

Sprawdź więcej
zdjęcie oferty1

Drzwi

Wkładamy maksimum zaangażowania, aby dostarczyć najlepszej jakości produkty. Śledząc rynek, jesteśmy na bierząco z najnowszymi trendami i technologiami, by móc wysłuchać potrzeb klienta. W swojej ofercie dysponujemy szerokim asortymentem drzwi zewnętrznych, drzwi wewnętrznych itp. Jesteśmy w stanie spełniać najszersze oczekiwania i gwarantujemy bezproblemowe działania na długie lata.

Sprawdź więcej
zdjęcie oferty2

Parapety

Filarem naszej oferty jest najnowocześniejszy sposób produkcji oraz źródło pozyskiwania maksymalnej jakości zasobów. Bogaty wybór wzornictwa i ponadczasowych kolorów wpłynie na idealne dopasowanie stylistyki twojego domu. To część czynników nad którymi przywiązujemy najgłębszą uwagę, ale najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie i chęć współpracy z nami.

Sprawdź więcej
zdjęcie oferty3

Rolety

Zyskaj oszczędność na dłuższe lata dzięki naszym produktom. Nasz system wzbogaca się również o innowacyjny sytem rozwiązań rolet, który pozwoli na ujednolicony przepływ światła do Państwa wnętrz. Posiadamy gamę produktów osłon wewnętrznych jak i zewnętrznych wystepujących w wielu wariantach co sprawia, że skupiamy się na wielowymiarowej i uniwersalnej sprzedaży.

Sprawdź więcej
zdjęcie oferty4

Moskitiery

Nasze produkty doskonale chronią pomieszczenia przed narażają się głównie latem obecnością uciążliwych owadów. Najprostszym rozwiązaniem jest zastosowanie w oknach praktycznych moskitier, które umożliwią swobodny przepływ świeżego powietrza i wpadających promieni słońca. Moskitiery produkowane są na wymiar i zanim wybiecie się do naszego salonu należy zebrać ze soba dokładny ich wymiar. Wysoka estetyka, łatwa pielęgnacja i prosty montaż pokieruje Państwa do wyboru naszych produktów.

Sprawdź więcej
zdjęcie oferty5

Bramy

Każdy nasz produkt dobierany jest indywidualnie zarówno pod względem wymiaru i doboru wyposażenia. Dostępne u nas bramy umożliwiają obfitość sposobów na ich konfigurację i łączeności standardów. Znakomite walory techniczne i ekonomiczne, które są rozwiązaniem funkcjonalności oraz oszczędności. W tym asortymencie skupiamy sie głównie na niezawodności i bezawaryjności działań naszych produktów, dlatego wypełnia to najwyższy europejski standard jakości.

Sprawdź więcej
zdjęcie oferty6

Klamki

Jeden z podstawowych metod wyposażenia oraz dekoracji drzwi i wnętrz. Dzięki odpowiedniej kompozycji modeli i kształtów, jesteśmy w stanie urozmaicić wystrój oraz dopasować aranżację każdych drzwi. W tej kategorii znajdziecie szeroką palete rodzajów klamek do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz aluminiowych.

Sprawdź więcej
zdjęcie oferty7

Akcesoria

Nasza firma współpracuje w szczególności z zaufanymi producentami posiadającymi niezbędne elementy do montażu drzwi i okien. Wybór naszych elementów wpłynie na uefektywnienie twoich warunków podczas instalacji i montażu.

Sprawdź więcej
zdjęcie oferty8
zdjęcie uslugi1

15 latdoświadczenia

zdjęcie uslugi2

Wysokajakość

zdjęcie uslugi3

Szerokiasortyment

zdjęcie uslugi4

Montażi pomiar

zdjęcie uslugi5

Pełnyserwis

zdjęcie uslugi6

5 latgwarancji

Skontaktuj się z nami!

  Znajdź Nas!

  p.u.h 'zdybek-okna'

  Kościuszki 14a, 13-200 Działdowo

  zdjecie firmy
  partnerstwo
  partnerstwo
  partnerstwo
  partnerstwo
  partnerstwo
  partnerstwo
  partnerstwo
  partnerstwo
  partnerstwo
  partnerstwo
  partnerstwo
  partnerstwo
  partnerstwo
  partnerstwo
  partnerstwo
  partnerstwo