Velux z Drewna

*Górne otwieranie

Drewniane okno dachowe Standard VELUX GZL 1051 ma niepowtarzalny systemem górnego otwierania. Elegancki górny uchwyt, który został przeprojektowany, aby łatwiej było zamykać i otwierać okno nawet jedną ręką – teraz zintegrowany z systemem wentylacji. Powietrze wpada przez filtr zatrzymujący kurz i owady. System wentylacji umożliwia wpuszczenie świeżego powietrza do domu, nawet gdy okno jest zamknięte.               

Jedno pociągnięcie za wyjątkowy górny uchwyt sprawia, że do pomieszczenia zaczyna dopływać świeże przefiltrowane powietrze, bez owadów i zanieczyszczeń.

Górny uchwyt w oknach dachowych VELUX jest świetnym rozwiązaniem. Ma on dwie istotne zalety: łatwe otwieranie i zamykanie okna, nawet jeżeli bezpośrednio pod nim znajdują się meble; okno jest niżej zamontowane, dzięki czemu można przez nie wyglądać stojąc i siedząc. Taka wysokość montażu to również wygodny dostęp do rolet i wentylacji. Ten wyjątkowy funkcjonalny i wygodny uchwyt został udoskonalony, aby zapewnić lepszy chwyt, a gładka aluminiowa konstrukcja ma nowoczesny i elegancki wygląd. Aby umyć okno, należy po prostu obrócić je o 180° i zablokować zasuwką w skrzydle.

              

Świeże powietrze dzięki systemowi wentylacji

Zastosowany filtr powietrza zatrzymuje kurz i owady.Filtr można łatwo czyścić za pomocą odkurzacza lub wymienić.

Wpuść świeże powietrze do domu nawet gdy okno jest zamknięte. Jedno pociągnięcie za wyjątkowy uchwyt sprawia, że do pomieszczenia zaczyna dopływać świeże przefiltrowane powietrze bez owadów i zanieczyszczeń.             

              

Dlaczego górny uchwyt jest tak świetnym rozwiązaniem

Elegancki górny uchwyt został przeprojektowany, aby łatwiej było zamykać i otwierać okno jedną ręką.

Tylko okna dachowe VELUX są wyposażone w górny uchwyt. Ma to dwie istotne zalety: łatwe otwieranie i zamykanie okna, nawet jeżeli bezpośrednio pod nim znajdują się meble; okno jest niżej zamontowane, dzięki czemu można przez nie wyglądać stojąc i siedząc. Taka wysokość montażu to również wygodny dostęp do rolet i wentylacji.             

              

Elegancki wygląd

Nowocześniejsze i zaokrąglone kształty.

Zmiany zaszły również w wyglądzie okna z zewnątrz. Obok możliwości głębszego montażu na uwagę zasługuje zewnętrzne oblachowanie o bardziej płaskim kształcie i zaokrąglonych krawędziach, które podkreślają harmonijne połączenie okna z dachem.Górne oblachowanie jest wyraźnie węższe. Nowe zatrzaskowe i zachodzące na siebie boczne oblachowania sprawiają, że występujące w niewielkiej ilości wkręty są niemal niewidoczne.               

Energooszczędny pakiet szybowy --51

Okna standardowo wyposażone w pakiet energooszczędny hartowany.

Jednokomorowy pakiet z energooszczędną szybą hartowaną, wypełniony argonem, z powłoką niskoemisyjną, Ug = 1,0 W/m2K, Uw = 1,3 W/m2K, izolacyjnością akustyczną okna 29 dB oraz bardzo dobrym współczynnikiem przepuszczalności światła 69% oraz przepuszczalności energii całkowitej g (pozyskiwania energii słonecznej) 0,46.Poznaj wszystkie zalety nowego okna VELUX GZL 1051:

- więcej światła dziennego i większy zysk ciepła z promieni słonecznych w chłodniejszych okresach dzięki    cieńszym profilom i większej powierzchni szyby

nowoczesne wzornictwo i elegancki wygląd okna z zewnątrz dzięki oblachowaniu o bardziej płaskim kształcie i  zaokrąglonych krawędziach

otwieranie, zamykanie za pomocą ocynkowanej klamki umieszczonej w dolnej części okna.

wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego, klejonego warstwowo

jednokrotnie lakierowanie niewymagające konserwacji przez wiele lat użytkowania

wygodne i bezpieczne utrzymanie w czystości zewnętrznej szyby dzięki możliwości obrotu skrzydła o 180  stopni i zasuwce blokującej okno do mycia

zabezpieczenie przed możliwością otwarcia przez dzieci lub silny wiatr dzięki zasuwce znajdującej się w    górnej części skrzydła

fabrycznie wyposażone w zaczepy montażowe do oryginalnych akcesoriów VELUX, dzięki czemu montaż rolet i  żaluzji jest prosty, a produkty idealnie dopasowane do okien

oblachowanie zewnętrzne w kolorze szarym (RAL 7043)

do okna można łatwo zamontować sterowanie elektryczne 

10 lat podstawowej gwarancji na okno, 15 lat na okucia stalowe w oknach, 20 lat na szyby

20 lat gwarancji dla okien Nowej Generacji zamontowanych z zestawem izolacji BDX. Dostępna w ciągu dwóch  lat od zakupu okien, po przesłaniu kwestionariusza przedłużenia gwarancji.Zastosowanie:

Do wszystkich pomieszczeń na poddaszu, w których klienci życzą sobie wysokiej jakości okna obrotowe.UWAGA: do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności (łazienka, suszarnia, pralnia) zaleca się stosowanie okien poliuretanowych: GLU.Dopuszczalny kąt nachylenia połaci dachowej:Produkty uzupełniające dostępne w naszym sklepie internetowym:

- kołnierze uszczelniające do okien nowej generacji (EDW, EDS, EDB itp.), które należy dokupić - są niezbędne do   instalacji każdego okna na poddaszu mieszkalnym. Zapewniają szczelne i proste wbudowanie okna w połać    dachu. Konstrukcja kołnierzy zapewnia bezpieczne odprowadzanie wody deszczowej i śniegu poza okno

oblachowanie ościeżnicy okna (ZWC), konieczne w przypadku montażu okna bez kołnierza

- produkty izolacyjne (przeciwwilgociowe i cieplne do okien)

wnęki okienne (LSB i LSC)

akcesoria przeciwsłoneczne i dekoracyjne

operowanie manualne

- sterowanie elektryczne

Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi producentami! W ofercie produkty m.in. firm