Bramy Przemysłowe Segmentowe

Bezpieczeństwo i komfort

Firma Bram Tech oferuje państwu bramy segmentowe przemysłowe. Są to bramy, które dbają o państwa bezpieczeństwo w dwojaki sposób, dla użytkownika są bezpieczne w obsłudze, a poprzez zastosowanie urządzeń przeciw pęknięciu lin jak i urządzeń przeciw pęknięciu sprężyn, dla państwa mienia poprzez odizolowanie pomieszczenia od dostępu osób niepowołanych.

Stosowane przez nas systemy automatyki, drzwi serwisowych jak i przekładni łańcuchowych zapewnia komfortową i prostą obsługą bram spełniającą wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Gwarancja i Serwis

Jedną z ważniejszych zalet oferowanych przez nas bram przemysłowych jest szybki i stały serwis. Zastosowane elementy do produkcji są dostępne od ręki w siedzibie firmy w Grudziądzu. Wykwalifikowana kadra dojedzie i naprawi ewentualną usterką. Produkty firmy Bram Tech objęte są gwarancją na okres 24 miesięcy.
Drzwi Serwisowe

Elastyczność w produkcji drzwi serwisowych stawia nas na jednym z czołowych miejsc na rynku. W ofercie posiadamy drzwi STD o wysokości progu 8 cm jak i tzw.niski próg najezdny o wysokości 28 mm (w STD samozamykacz dopasowany do rodzaju prowadzenia.) Usytuowanie drzwi jak i ich gabaryt dostosowujemy do potrzeb klientów.
Systemy Prowadzeń

Prowadzenie segmentowych bram przemysłowych dopasowane jest do pomieszczenia w zależności od wymagań klienta i dostępności miejsca nad bramą. Staramy się montować bramy jak najbliżej sufitu co pozwala wykorzystać max miejsce po jej otwarciu i gwarantuje stabilne zamontowanie bramy, co z kolei wpływa na cichą i łatwą obsługę bramy.

Dobór właściwego systemu prowadzeń zależy również od kąta pochylenia dachu, lata doświadczenia pozwalają nam dobrać właściwe rozwiązanie.


Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi producentami! W ofercie produkty m.in. firm