Aluminiowe

Standardowe

Żaluzja pozioma nawierzchniowa stosowana jest do wszystkich typów okien. 

Dostępne w wariantach:

- nawierzchniowym 
- stosowana do wszystkich typów okien,obsługiwana za pomocą sznurka i pokrętła. Montowana naściennie za pomocą twistu mocującego.

- międzyszybowym - stosowana do okien skręcanych, obsługiwana za pomocą pokrętła i sznurka, które zainstalowane są na ramie okiennej.

Dostępne kolory osprzętu : biały, brązowy, srebrny i złoty.

Dostępna szerokość lameli: 25mm, 16 mm

     


 Venus Standard

ŻALUZJA VENUS STANDARD - sterowna pokrętłem
Żaluzje „Venus" stanowią bogatszą wersję żaluzji nawierzchniowych dzięki zastosowaniu kasety maskującej mechanizm, a także prowadzenia bocznego. Kaseta w żaluzjach Venus jest bardziej estetyczna i zintegrowana z oknem.  Żaluzja obsługiwana jest za pomocą sznurka i pokrętła, które wyprowadzone są „z dołu"(tj. z dolnej części rynny górnej). Osprzęt w kolorach podstawowych: białym, brązowym, beżowym, szarym.

Dostępna szerokość lameli: 25mm, 16 mm

     


 Nietypowe

Żaluzja pozioma, nawierzchniowa, przystosowana do oryginalnych rodzajów okien (trójkąty, koła, romby), obsługiwana za pomocą sznurka i pokrętła wolnowiszącego wyprowadzonego w przedniej części rynny górnej.

Najlepiej mierzyć żaluzje nietypowe za pomocą szablonów, które są odwzorowaniem zewnętrznego kształtu żaluzji

Jeżeli żaluzja nie jest wymierzona według szablonu, należy podać bardzo dokładnie wszystkie rozmiary i ewentualne kąty (w przypadku żaluzji w kształcie: trójkąta, trapezu, czy rombu)

W przypadku żaluzji w kształcie koła - minimalny promień to 30 cm

     


 Venus

Żaluzja pozioma, nawierzchniowa, stosowana do wszystkich typów okien, obsługiwana za pomocą łańcuszka , który prowadzony jest "z dołu" (tj. z dolnej części rynny górnej). Ta żaluzja montowana jest w świetle szyby. Osprzęt w kolorach podstawowych: białym, brązowym, beżowym, szarym.Szerokość listków 25 lub 16 mm.

     


   Drewnopodobna

Żaluzje wykonane z aluminium imitującego strukturę drewna.Dostępne w wariantach:- nawierzchniowym - stosowana do wszystkich typów okien,obsługiwana za pomocą sznurka i pokrętła. Montowana naściennie za pomocą twistu mocującego.- międzyszybowym - stosowana do okien skręcanych, obsługiwana za pomocą pokrętła i sznurka, które zainstalowane są na ramie okiennej.Dostępne kolory osprzętu : biały, brązowy, srebrny i złoty.Szerokość listków 25mm.

     


 Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi producentami! W ofercie produkty m.in. firm