Drzwi Na Pilota

                  


Elektroniczny zamek - po co mi to?

Każdy z nas wielokrotnie uczestniczył w sytuacji nerwowego poszukiwania w pęku kluczy tego właściwego – zwłaszcza po zmroku lub w pośpiechu..Pomyśleliśmy więc: dlaczego brama wjazdowa, garażowa, rolety, mogą być otwierane zdalnie, za pomocą pilota, a drzwi wejściowe nie? I od tego wszystko się rozpoczęło! Elektroniczny zamek w drzwiach ma nam ułatwić życie!

A jak to działa?

Do naszych dobrej jakości i dużej izolacyjności cieplnej drzwi typu EKO, NORMA ORAZ PREMIUM, dołożyliśmy elektroniczny mechanizm zamków oraz centralę radiową własnej konstrukcji i własnego patentu. Ta centrala, po otrzymaniu sygnału, przesyła informację do zamków, aby je zamknąć lub otworzyć. Sygnał do naszych drzwi możemy wysłać – tradycyjnie - poprzez pilota lub przez klawiaturę numeryczną, brelok, system smartfon GSM a także poprzez alarm, który znajduje się w naszym domu. On właśnie uzbrajając się może sprawdzić i ewentualnie zamknąć nasze drzwi. Ponadto nasz system GSM oraz nowoczesne alarmy posiadają możliwość sprawdzenia w telefonie, czy alarm jest załączony, jak również, czy drzwi są zamknięte.

Czy jest to bezpieczne rozwiązanie?

Bezpieczeństwo otwarcia w razie awarii prądu gwarantuje nam tradycyjny klucz, który również w tych drzwiach jest zastosowany. Co do zabezpieczenia przed ewentualnym włamaniem - nasze drzwi spinamy przewodem niskonapięciowym z alarmem a sam sygnał radiowy - oczywiście jest zakodowany – czyli bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

A czym różni się montaż drzwi MD od drzwi tradycyjnych?

Montaż drzwi MD wygląda identycznie, jak montaż drzwi tradycyjnych. Drzwi do klienta dojeżdżają kompletne złożone tj. skrzydło drzwiowe z elektronicznym zamkiem oraz centralą radiową - wszystko złożone z ościeżnicą, w której jest próg zintegrowany. Ponadto są wykonane otwory pod klamkę a piloty sterujące skonfigurowane z centralą. Dodatkową czynnością w montażu MD jest proste podłączenie zasilacza do sieci 230V.

Ale takie drzwi z podobnym rozwiązaniem już istnieją

Tak, to prawda. Drzwi, które występują na rynku posiadają podobne rozwiązania np. elektrozaczep, który blokuje tylko języczek zamka. Różnica na naszą korzyść jest taka, że nasz system zamyka i otwiera rygle. Można spotkać także zamki zamykające rygle mechanicznie i otwierające elektrycznie, ale to znowu jest inne rozwiązanie niż nasze. Dodatkowo - w porównaniu z naszą konstrukcją - Nasze  inteligentne drzwi są w rozsądnej cenie.Drzwi kompletne z elektronicznym zamkiem i dwoma pilotami u przedstawiciela możecie Państwo kupić w cenie od 2400 zł brutto.

Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi producentami! W ofercie produkty m.in. firm